Hydroizolační nátěry

Co jsou to hydroizolační nátěry?

Hydroizolační nátěry se dají nazývat také jako ochranné nátěry proti vodě a vlkhosti. Hydroizolační nátěry používáme nejčastěji na zatěsnění střech, balkonů, fasád, výtahových šachet, oken, podlah či krovů.

Modelové případy:

- Často se může stávat, že najdete ve zdi nějaké praskliny, či póry a tam Vám bude protýkat dešťová voda. Co s tím? Chce to nanést hydroizolační nátěry!
- Máte pěkný rodinný domeček, avšak střecha již neslouží tak jak by měla a někudy do ní teče? Provedeme hydroizolační nátěry a poté popř. antikorozní nátěr a střecha bude jako nová!
- Nebo jste na členské schůzi svého bytového družstva zjistili, že Vám v panelovém domě prosakuje podzemní voda do výtahové šachty a řešíte právě co s tím. Poradíme a pomůžeme, chce to hydroizolační nátěr.
- Také třeba máte na zahradě zděný bazén, který již má nejlepší svá léta za sebou a protýká z něj voda ven. Zavolejte a udělamě nový hydroizolační nátěr, dále natřeme celý bazén nějakou pěknou barvou dle Vašeho přání a máte zase spousty let klid.

Obecně je dobré ale říci, že je tato problematika poněkud hodně komplexní s hodně způsoby řešení a proto je lépe přenechat své starosti na obornících. Na pravé straně naleznete telefonní číslo na které se můžete kdykoliv obrátit.

Hydroizolační nátěry se provádí v naší provozovně (Karlovarský kraj), či na konkrétním místě dle odběratele. Další kraje kde jsme již realizovali hydroizolační nátěry: Ústecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj a další. Namátkově zmíním také města kde jsme prováděli hydroizolační nátěry: Cheb, Sokolov, Karlovy Vary, Praha, Plzeň, Most, Chomutov a další.

Další nátěry

Nátěry
Antikorozní nátěr ocelových konstrukcí
Nátěry střech, průmyslových podlah
Nátěr na beton
Protipožární nátěry

Pískování a nátěr železničního mostu - Hřebeny

obr38.jpg

Podrobnosti:

Místo realizace - Hřebeny - trať Sokolov - Kraslice (Karlovarský kraj)

Obsah prací:

- Tryskání příhradové konstrukce železničního mostu.
- Provední pásových nátěrů.
- Nátěr ocelové konstrukce příhradového mostu.

Termín realizace - červenec, srpen 2014
Prohlédnout foto z realizace