Nátěry střech, průmyslových podlah

Nátěry střech

Stejně jako je nutné pečovat o ocelové či dřevěné konstrukce, stejně tak je nutné pečovat i o jejich střechy. Kvalitní nátěr výrazně prodlouží životnost střechy a celkového objektu. Nejčastěji je nutné provést nátěry plechových střech, které podlehají korozi, nicméně bychom neměli opomínat ani střechy taškové, či lepenkové. Mnohy postačí k tomu aby střecha hezky vypadala, pořádně umýt a očistit vysokotlakou vodou. O tom více v sekci Čištění a mytí. Pokud i přesto nebudete s výsledkem spokojeni, můžeme Vaší střeše dát nový kabát, který bude dobře vypadat a dlouho vydrží. Nezáleží, jestli se jedná o nátěry střech rodinných domků, garáží. či průmyslových hal, vše jsme Vám schopni udělat rychle a kvalitně.

Nátěry průmyslových podlah 

Ať se jedná o výrobní či skladovací halu, požární, bezpečnostní a hygienické normy určují jasný požadavek na určitý vzhled a funkčnost průmyslových podlah. Nejčastěji se jedná to, že povrch průmyslových podlah musí být protiskluzový, abychom minimalizovali sklouznutí a zranění osob. Dále musí mít nátěry těchto podlah dobrou přilnavost a mechanickou odolnost proti otěrům. V neposlední řadě i schopnost nepropustit skrz podlahu případné vylité chemikálie. Bezpečnostní normy dále říkají, že musí být jasně natřeny různé barevné signální a ochranné prvky, příkazové cedulky, zákazy atp. Jedná se o spoustu různých faktorů a výběr správného druhu barvy a nátěru není tak jednoduchý.

Máme v tomto odvětví více než 20 let praxe a rádi Vám se zrealizováním nátěrů průmyslových podlah pomůžeme. Stejně jako platí pro nátěry střechy, pokud již máte natřeno, můžeme Vám ji pouze vyčistit vysokotlakou vodou, parou, či jen částečně obnovit již poškožené a zašlé nátěry. Cokoliv budete potřebovat, stačí nás kontaktovat.

Nátěry střech a průmyslových podlah provádíme jak v našem kraji (Karlovarský kraj), tak na konkrétním místě dle odběratele. Další kraje kde jsme již realizovali nátěry střech a průmyslových podlah: Ústecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj a další. Namátkově zmíním také města kde jsme prováděli nátěry střech a průmyslových podlah: Cheb, Sokolov, Karlovy Vary, Praha, Plzeň, Most, Chomutov a další.

Další nátěry

Nátěry
Antikorozní nátěr ocelových konstrukcí
Nátěr na beton
Hydroizolační nátěry
Protipožární nátěry

Pískování a nátěr železničního mostu - Hřebeny

obr38.jpg

Podrobnosti:

Místo realizace - Hřebeny - trať Sokolov - Kraslice (Karlovarský kraj)

Obsah prací:

- Tryskání příhradové konstrukce železničního mostu.
- Provední pásových nátěrů.
- Nátěr ocelové konstrukce příhradového mostu.

Termín realizace - červenec, srpen 2014
Prohlédnout foto z realizace