Nátěry

Nanášení nátěrových hmot je aplikováno na povrch za účelem povrchové ochrany. Při provádění nátěrů je nutné dodržet hodnoty teplot, vlhkostí a rosného bodu, které jsou uvedeny v technické dokumentaci nátěrových hmot a dle platných norem. Naše firma používá nátěrové hmoty jak od tuzemských (Industry Coats, Rokospol, Colorlak, Simat, BL Praha…), tak i zahraničních (Hempel, Feidal, Tikkurila, Ameron, Jotun, Chemolak...) renomovaných výrobců. Na provedené práce je vystaven protokol o kompletnosti a jakosti nátěru, včetně prohlášení o shodě použitých nátěrových hmot. Aplikaci nátěrových hmot provádíme ručně štětcem, válečkem, ale převážně bezvzduchovým vysokotlakým stříkacím zařízením AIRLESS. 

Naše firma nabízí:

- kompletní natěračské práce, nátěry ocelových konstrukcínátěry střech a fasád a opláštění průmyslových hal.
- syntetické, epoxidové a polyuretanové nátěry dle zadání odběratele, popř. dle vlastního nátěrového systému do korozního prostředí C2-C5 - ceny od 30,-Kč do 75,-Kč bez DPH (jedna vrsta cca. 30-40 mikronů i více dle způsobu nanášení a použité nátěrové hmoty)

Ceny jsou pouze orientační, konkrétní částka je zavislá na druhu použité natěrové hmoty a tloušťky nátěrové vrstvy. Na požádání rádi poradíme a zpracujem individuální cenovou nabídku, včetně množstevních slev.

Nátěry se provádí v naší provozovně (Karlovarský kraj), či na konkrétním místě dle odběratele. Další kraje kde jsme již realizovali nátěry: Ústecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj a další. Namátkově zmíním také města kde jsme prováděli nátěry: Cheb, Sokolov, Karlovy Vary, Praha, Plzeň, Most, Chomutov a další.

Použití nátěrů:

Nátěry ocelových konstrukcí
Nátěry betonu a zdiva
Nátěry střech, průmyslových podlah
Protipožární nátěry
Hydroizolační nátěry

Pískování a nátěr železničního mostu - Hřebeny

obr38.jpg

Podrobnosti:

Místo realizace - Hřebeny - trať Sokolov - Kraslice (Karlovarský kraj)

Obsah prací:

- Tryskání příhradové konstrukce železničního mostu.
- Provední pásových nátěrů.
- Nátěr ocelové konstrukce příhradového mostu.

Termín realizace - červenec, srpen 2014
Prohlédnout foto z realizace