NAŠE SLUŽBY

Železniční most Svatava

NABÍDKA SLUŽEB

Tryskání - Pískování

Tryskání kovů (pískování kovů) se nejčastěji využívá jako předúprava povrchu před aplikací nátěrových hmot nebo před nanášením žárového nástřiku. Tryskání je zároveň nejúčinnější metodou, jak odstranit z materiálu staré nátěry nebo rez. Je využíváno především u kovů, výrobků z kovu, ocelových konstrukcí, ale i jiných materiálů, jako je beton, obkladové desky, fasády, dřevo atd.

Metalizace - Šopování

Známá také jako žárové zinkování nástřikem, nabízí skvělou protikorozní ochranu prvků, při kterém je na kovové prvky aplikován zinek, hliník, nebo jejich slitiny (ZnAl15). Naše firma nabízí jak metalizaci (šopování) elektrickým obloukem, tak popřípadě metalizaci plynovou. Pro kvalitní přilnavost musí být povrch otryskán na stupeň Sa 3 - stříbrný kov (ČSN ISO 8501-1).

Průmyslové nátěry

Provádíme průmyslové a antikorozní nátěry pro nejrůznější atmosférická prostředí od interiérů s vytápěným provozem (C2) až po těžké venkovní průmyslové prostředí chemických výrobních provozů (C5).

Při nátěrech využíváme jak klasické ruční aplikace, tak technologii Airless, což je bezvzduchový nástřik. 

Malířské práce

Provádíme veškeré malířské práce, malování rodinných domů, průmyslových hal, kanceláři, hotelů, barů, bytů, fasád, potravinářských provozů, školských zařízení a další. Provádíme i přípravné práce, jako je sestěhování, zakrývání a po dokončení prací úklid. 

Pro aplikaci malířských hmot používáme vedle klasických již osvědčených postupů také technologii Airless.

Sanace betonu

Nabízíme hydroizolace a sanace betonových stavebních konstrukcí. Též izolace proti ropným látkám, antikorozní ochrana starých i nových stavebních betonových nebo zděných konstrukcí dle požadavků zákazníka na životnost nátěrového systému a korozního zatížení konstrukce.
Sanace a reprofilace betonových konstrukcí provádíme včetně samotné přípravy podkladu (tryskání, mechanické očištění) a konečné finální ochrany (ochranné nátěry).

Čištění fasád

Provádíme renovace vzhledu fasád objektů formou čištění fasád a jejich následného nátěru. Nátěry a čištění fasád rodinných domků provádíme pomocí lešení a pokud to situace umožnuje s použitím plošiny MP13. Čištění fasády provádíme vysokotlakým zařízením WAP (dle potřeby) od mechů a lišejníků. 

Výškové a horolezecké práce

Provádíme výškové a horolezecké práce. Pomocí lanového přístupu jsme schopni se rychle, levně a bezpečně dostat na místa, která by jinak byla téměr nepřístupna. 

Pujčovna lešení a montážních plošin

Provozujeme půjčovnu lešení a montážních plošin v Karlovarském kraji (Karlovy Vary, Cheb, Sokolov). Naše lešení zahrnuje jak rámové fasádní lešení, tak lešení trubkové.  Provádíme dovoz lešení, montáž a demontáž, včetně ochranných plachet. Dále nabízíme pronájem plošin 13,16 a 29m. Pro cenovou nabídku nás kontaktuje.

Dokončili jsme více než 100 projektů, bude ten Váš další?

ZÍSKAT CENOVOU NABÍDKU ZDARMA